Mimořádné opatření ve veřejné dopravě

Upozornění k dopravní obslužnosti

IDSOK upozornění k dopravní obslužnosti

V souvislosti s aktuální situací výskytu koronaviru SARS-CoV-2 IDSOK prosí o sledování našich webových stránek www.idsok.cz

Na www.idsok.cz, budeme průběžně vyvěšovat informace týkající se dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou. S ohledem na pokles personálních

kapacit a jejich vytížení nejsme schopni obesílat aktuálními informacemi jednotlivé obce a to ani hromadnými e-maily bez postihnutí dotčené oblasti zasílanou zprávou.

Aktuálně je z pohledu dopravní obslužnosti kritická oblast Litovelsko a Uničovsko. V těchto oblastech jsou aktuálně jízdní řády ve vyhledávači na portále IDOS.CZ neplatné a ani po zavedení zvláštního režimu pro vybrané linky platné nebudou.

Nyní intenzivně připravujeme odklon všech linek dotčených uzavřením měst Litovel, Uničov a Červenka, abychom zajistili alespoň minimální obslužnost, kterou jsme schopni s omezenými kapacitami zajistit. Oblasti jsou dotčené karanténou samotných řidičů a vozidel.

Děkujeme za pochopení.

Iveta SPÁČILOVÁ

odborný dopravní referent

odbor řízení dopravy a dopravních systémů