Hlášení - Město Kostelec na Hané

Hlášení - Město Kostelec na Hané

V souvislosti s vydaným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR s rozšířením onemocnění COVID - 2019 se starosta města Kostelce na Hané Mgr. František Horák rozhodl úplně zrušit úřední hodiny Městského úřadu Kostelec na Hané.  Rozhodnutí je účinné od 13. března 2020 až do odvolání. Veřejnost může kontaktovat zaměstnance městského úřadu prostřednictvím emailu, telefonicky, datové schránky, případně můžete zanechat dokumenty k vyřízení v poštovní schránce umístěné u hlavního vchodu budovy městského úřadu.

Vytvořeno: 13. 3. 2020
Poslední aktualizace: 13. 3. 2020 10:46