Hlášení - Oznámení praktického lékaře Plumlov

MUDr. Martina Anderová a MUDr. Hana Marková

Od pondělí 16. 3. 2020 do odvolání:

Vzhledem k šíření infekce COVID-19 bude ordinační doba obou ordinací praktických lékařů změněna a to denně od  8-11 hod.

Každý pacient s nachlazením bude nejdříve telefonicky kontaktovat  svého lékaře.

Nebudou prováděny odběry krve, vyšetření pro administrativní účely, preventivní prohlídky, očkování ani pracovně lékařské služby.

Léky budou zasílány formou E-receptu.

MUDr. Martina Anderová a MUDr. Hana Marková

Vytvořeno: 16. 3. 2020