Hlášení - popelnice a jiné

Hlášení - popelnice a jiné

Na obecním úřadě jsou k dispozici k prodeji plastové popelnice objem 120 l . Cena za jednu popelnici je 600,- Kč

Poplatky za komunální odpad musí být uhrazeny do 30. 6. 2020. Po tomto termínu se v souladu s OZV navyšují. Poplatky se hradí i za domy, které nejsou trvale obydlené. Osvobození je pouze v případě, že je na nemovitost vydán demoliční výměr.

Firma: Topenářský servis s.r.o. Malá Morávka a společenství kominíků a topenářů, bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. termín revizí a kontrol se uskuteční v neděli dne 28. 6. 2020

cena za kontrolu a čištění komínů je 350,- Kč
cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350,- Kč