Rozpočet  obce Lešany na rok 2019,  střednědobý výhled rozpočtu 2020-21, rozpočtová opatření, účetní závěrka a závěrečný účet za rok 2018 jsou k nahlédnutí v elektronické podobě na MENU-OBECNÍ ÚŘAD-ÚŘEDNÍ DESKA a v listinné podobě v kanceláři obecního úřadu Lešany, a to v úředních hodinách.

Schválený rozpočet na rok 2019, Střednědobý výhled rozpočtu MK na období 2018-21, rozpočtová opatření a závěrečný účet za rok 2018 jsou k nahlédnutí v elektronické podobě  na stránkách MIKROREGIONU KOSTELECKO https://kostelecko.webnode.cz/dokumenty/                      a v listinné podobě v kanceláři Mikroregionu Kostelecko, svazek obcí, Jakubské náměstí 138, 798 41 Kostelec na Hané, a to v úředních hodinách.

Rozpočet svazku na rok 2019, střednědobý výhled rozpočtu na rok 2020-2021, rozpočtová opatření a závěrečný účet pro rok 2018 jsou v elektronické podobě k nahlédnutí na stránkách ´Vodovodu Pomoraví https://urednideska.alis.cz/vodovod-pomoravi-svazek-obci      a v listinné podobě v kanceláři Vodovodu Pomoraví, Okružní 880, 798 41 Kostelec na Hané, a to v úředních hodinách.

POZVÁNKA NA PREZENTACI A JEDNÁNÍ KE KANALIZACI V OBCI LEŠANY

POZVÁNKA NA PREZENTACI 23. 8. 2019 V KD LEŠANY A OSOBNÍ JEDNÁNÍ 31. 8. 2019 V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI OBECNÍHO ÚŘADU LEŠANY, KTERÉ SE BUDOU TÝKAT SPLAŠKOVÉ KANALIZACE PRO VEŘEJNOU POTŘEBU A SPLAŠKOVÝCH KANALIZAČNÍCH PŘÍPOJEK V OBCI LEŠANY.

POZVÁNKA

Obec Lešany a projekční společnost -  PROVOD s.r.o.

si vás dovolují pozvat na prezentaci o splaškové kanalizaci pro veřejnou potřebu a splaškových kanalizačních přípojkách
v obci Lešany.

Na prezentaci se dostavte v pátek 23. 8. 2019 mezi 16:30-17:00 hod.

do Kulturního domu v Lešanech.

Předmětem prezentace bude podání informací o stavu projektu výstavby "Obec Lešany – ČOV a stoková síť".

Hlavní prezentace proběhne dne 23. 8. 2019.

Osobní jednání s vlastníky nemovitostí ohledně napojení na splaškovou kanalizaci pak bude probíhat 31. 8. 2019.

Před samotnou prezentací (16:30-17:00 hod.) budou rozdány dotazníky a doplňující informace k návrhu kanalizačních přípojek.

Tento dotazník vlastník nemovitosti pak vyplněný s okótovaným návrhem trasy přípojky a podepsaný přinese na osobní jednání
31. 8. 2019.

Nebudete-li si jistí při vyplňování dotazníku, pak jej vyplníte s projektantem na osobním jednání.

Pokud plánujete výstavbu rodinného domu, zašlete nám na e-mail parcelní číslo, obratem Vám zašleme dotazník.

Na prezentaci v pátek 23. 8. 2019, v 17:00 hod., budou sděleny základní informace o projektu kanalizace, resp. budou sděleny přesné instrukce k osobním jednáním dne 31. 8. 2019. Prezentace je určena pro všechny vlastníky nemovitostí v obci Lešany. Místo konání prezentace bude v Lešanech v Kulturním domě, č.p. 60.

NEBUDETE-LI SE MOCI Z VÁŽNÝCH DŮVODŮ JEDNÁNÍ ZÚČASTNIT, SLEDUJTE OBECNÍ WEBOVÉ STRÁNKY, PŘÍP. SE INFORMUJTE NA OBECNÍM ÚŘADĚ!

Osobní jednání s vlastníky jednotlivých nemovitostí budou probíhat dne
31. 8. 2019.  Místo konání osobních jednání bude v zasedací místnosti budovy obecního úřadu Lešany, č.p. 111, 2.NP.

Pro každou nemovitost bude určen přesný čas jednání. Harmonogram bude předán na prezentaci 23. 8. 2019.

V případě, že Vám termín nebude vyhovovat, bude možné domluvit termín náhradní.

Na jednání bude s projektantem projednáno technické řešení kanalizační přípojky. Na základě takto získaných informací bude vyhotoven projekt kanalizační přípojky.

Kontakty:

PROVOD – inženýrská společnost, s.r.o., středisko Tišnov