Lešany - Zjednodušená verze stránek
+

Hlášení obecního rozhlasu - Žádost o doručení podepsaných dokumentů - rekonstrukce NN a VO

VN a NN

Technické požadavky řeší projektant pan Radek Matela, obecní úřad je pověřen převzetím podepsané dokumentace.
Pokud nebude nikdo na OÚ přítomen, zanechte, prosím, podepsané dokumenty v poštovní schránce.
Děkujeme Vám..

Zdvořile žádáme občany obce Lešany, kteří obdrželi „Pozvání na ústní jednání ohledně rekonstrukce distribuční sítě společnosti EG.D, a.s. a rozvodů VO v obci Lešany“ a účastnili se jej v KD, kde jim byly rozdány dokumenty, případně jim dokumenty z jednání byly předány prostřednictvím obecního úřadu k prostudování, aby je, pokud možno, v co nejkratší době přinesli podepsané na obecní úřad.

V případě nesrovnalostí, nejasností nebo pochybností se, prosím, obraťte na projektanta pana Radka Matelu na telefonním čísle: 731 654 348 nebo prostřednictvím e-mailu: radek.matela@msem.cz.

Upozorňujeme, že bez zajištění všech souhlasů vlastníků pozemků dotčených stavbou, není možné žádat stavební úřad v Kostelci na Hané o vydání územního rozhodnutí a stavbu realizovat.

Děkujeme..

Žádost