Obec Lešany
Lešany

Informace k připojení na kanalizaci pro veřejnou potřebu v obci Lešany

42. týden

V týdnu od 17. října 2022 obdrží každá nemovitost do schránky:

• Výzvu k napojení na kanalizaci pro veřejnou potřebu
  • Smlouvu o odvádění a čištění odpadních vod
  • Přílohy Smlouvy:
  1. Čestné prohlášení odběratele
  2. Reklamační řád
  3. Základní pokyny pro producenty odpadních vod
  4. Zásady užívání čerpací stanice (pouze pro majitele nemovitostí s ČS)

Zároveň tyto dokumenty zpřístupníme na webových stránkách obce Lešany a budou k dispozici v tištěné verzi na obecním úřadě.

Abychom předešli různým dohadům a otázkám, co se má v prohlášení a smlouvě správně uvádět, nabízíme možnost, že vytvoříme časový harmonogram, podle kterého se dostavíte na obecní úřad a my Vám pomůžeme s konkrétním vyplněním údajů.

Na vše Vás předem upozorníme hlášením v rozhlase, případně rozesláním na e-mailové adresy, které byly uvedeny projektantům při tvorbě projektové dokumentace pro vydání územního souhlasu a pro provedení stavby.

Až po uzavření smlouvy se mohou jednotlivé objekty napojovat na veřejnou kanalizaci.

Připomínáme, že zhotovitel kanalizační přípojky je povinen před zásypem trubního vedení kanalizační přípojky pozvat ke kontrole oprávněného pracovníka provozovatele kanalizace, tzn. obce. Ve zcela výjimečných případech, kde již došlo k zasypání, připravte si, prosím, fotodokumentaci před zásypem.

Datum vložení: 10. 10. 2022 10:39
Datum poslední aktualizace: 10. 10. 2022 10:43

Rozpočet  obce Lešany na rok 2023,  střednědobý výhled rozpočtu 2024-25, rozpočtová opatření a závěrečný účet jsou k nahlédnutí v elektronické podobě na MENU-OBECNÍ ÚŘAD-ÚŘEDNÍ DESKA a v listinné podobě v kanceláři obecního úřadu Lešany, a to v úředních hodinách.

Rodina je OK

Obec Lešany
Lešany

Mobilní aplikace V OBRAZE

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Megafon

Megafon - více než jen bezpečnost